Informācija:

Laipni lūdzam Latvijas Avestas astroloģiskās asociācijas mājas lapā!JAUNAVA

23(24).08. - 22(23).09.

 

Zemes zīme.

 

Epigrāfs  – ES ANALIZĒJU.

 

Simboliskais tēls  - jaunava, kurai no vienas puses ir eņģelis, no otras- nelabais. Šis simbols  saistīts ar cilvēka dvēseli, kurai  ir jāizšķiras starp labo un ļauno. Jaunava – tas ir arī  tīrības un šķīstuma simbols,  kurš runā par lietderīga darba pedantisku izpildi, nesavtīgu kalpošanu un tīrību.

 

Zīmes augstākā programma – uzmanība uz sīkumiem, analīze un sistematizācija. Sava pienākuma pedantiska izpilde, vienlaikus nedrīst ieciklēties uz nenozīmīgiem sīkumiem. Jaunavām jāiemācās pareizi kalpot citiem, rūpēties par viņu veselību, atšķirt, kas ir labi, kas slikti, lai nenodarītu pāri apkārtējiem. Tāpēc viņām tiek dotas zināšanas.

 

Atslēgvārds – kalpošana.

 

Valdošā planēta – Prozerpīna un Merkurs.

 

 Ķermeņa daļa -  vēdera  augšējā daļa (līdz nabai).

 

Valstis -  Japāna, Francija, Bavārija, Austrija, Latvija.

 

 

PROGNOZE 2014.GADAM

Jaunavām šogad gaidāma darba maiņa. Otrais pusgads veiksmīgāks par pirmo. Gada pirmā puse var atnest dažas nepatikšanas, jo, iespējams,  bijāt nedaudz pavirši un kaut ko nepamanījāt vai nepārdomājāt. Vairāk uzticieties savai intuīcijai. Tā jums palīdzēs sajust apšaubābus darījumus, atškirt patiesību no meliem. Savā dzīvē būtu lietderīgi izmantot intelektuālās zināšanās, par kurām jūs zināt,  un  tās pielietot dzīvē. Ar savām zināšanām jūs varat kādam palīdzēt, būt par starpnieku.

Prognozes