Informācija:

Laipni lūdzam Latvijas Avestas astroloģiskās asociācijas mājas lapā!

 

Pāvels Globa ir viens no populārākajiem profesionālajiem astrologiem, zinātnieks, vēsturnieks, neskaitāmu darbu autors vēstures, reliģijas un astroloģijas jomā. Viņš ir izstudējis simtiem seno rokrakstu. Pāvels Globa ir cilvēks ar fenomenālu atmiņu, gaišreģa spējām un unikālām zināšanām, kuras ir saņēmis mantojumā no saviem Persijas senčiem. Viņš ir saņēmis Lielo Skolotāju svētību. Viņa prognozes piepildās ne mazāk kā ar 85% ticamību!


Ar Pāvela Globas vārdu saistās Avestas tradīciju atdzimšana un unikālu zināšanu izplatīšana. Viņš paver laika priekškaru un ļauj mums iepazīties ar indoeiropiešu tautu senču āriešu vēsturi, kultūru, tradīcijām un reliģiju. Bet vissvarīgākais – iepazīstina mūs ar senāko cilvēces mācību – Mācību par vienotiem Visuma likumiem. Šī likums pamatojas uz pasaules nedalāmību, kur savstarpēji mijiedarbojas un vienotu veselumu veido kosmoss, daba un cilvēks. Tā ir Mācība par labo un ļauno, tas ir cilvēces morāli ētiskais kodekss!


Senie ārieši astroloģiju uzskatīja kā Dievišķu Mācību par Zvaigznēm, kura pamatojas uz vienoto Visuma likumu. Pāvels Globa pūlas, lai ar šīm senajām zināšanām iepazītos pēc iespējas vairāk cilvēku. Sekojot šim mērķim, viņš apmeklē daudzas valstis un pilsētas, kur viņu gaida ar nepacietību. Tur viņš uzstājas ar lekcijām, piedalās televīzijas un radio raidījumos, kā arī sniedz konsultācijas.

Savas pirmās astroloģijas lekcijas Pāvels Globa sāka lasīt gandrīz 25 gadus atpakaļ. Tās notika arī Rīgā, kurās ar milzīgu interesi piedalījās daudz cilvēku. Iegūtā informācija palīdzēja dziļāk izprast sevi un kosmosa likumus, kā arī apkārtējo pasauli un mūsu vietu tajā!


Šobrīd Pāvels Globa kā rektors vada Zoroastriskās Astroloģijas institūtu, ir Avestas astroloģijas asociācijas prezidents un neskaitāmu Avestas astroloģijas skolu goda priekšsēdētājs un vadītājs, goda viesis daudzās starptautiskās astroloģijas un astronomijas biedrībās un organizācijās.


Kādā no savām viesošanās reizēm Rīgā, Pāvels Globa kopā ar saviem skolniekiem nolēma dibināt oficiālu Avestas astroloģijas pārstāvniecību Latvijā. Tā Rīgā 2004.gadā tika oficiāli reģistrēts Avestas Tradīciju centrs, par kura dibinātāju un vadītāju kļuva Pāvels Globa.

 

 

Pāvels Globa - Zoroastriskās Astroloģijas institūta rektors, Astronomijas un Astroloģijas biedrības goda prezidents

Prognozes